Зеленський: Після атаки росіян у лікарнях Дніпра перебувають семеро людей, Одеси – пʼятеро
Зеленський: Після атаки росіян у лікарнях Дніпра перебувають семеро людей, Одеси – пʼятеро Фото 30.04.2026 15:26 Укрінформ Президент Володимир Зеленський, коментуючи останню повітряну атаку росіян, відзначив, що у лікарнях у Дніпрі перебувають семеро людей, пʼятеро госпіталізовані в Одесі, двоє з них у важкому стані.
Наслідки атаки РФ на Одесу / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ 1 / 31
«Важливо, щоб наші партнери не забували: війна кожен день, і безпека потрібна кожен день. Треба Росії завершувати цю свою війну, і це забезпечує лише тиск на неї. Тиск не повинен знижуватись, і санкції мають працювати», – наголосив Президент.
Читайте також: «Шахеди» почали маневрувати при наближенні дронів-перехоплювачів – радник міністра оборони «Флеш»
Як повідомляв Укрінформ, сьогодні внаслідок атаки на Дніпровський район загинула людина, поранено 11 людей.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни



