Кількість постраждалих унаслідок нічної атаки по Одесі зросла до 20, двоє – у важкому стані
Кількість постраждалих унаслідок нічної атаки по Одесі зросла до 20, двоє – у важкому стані Відео 30.04.2026 09:44 Укрінформ В Одесі через російську атаку вночі проти 30 квітня постраждали 20 людей.
«Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки по Одесі зросла до 20. Серед них наші громадяни від 17 до 70 років», – йдеться в повідомленні.
Кіпер додав, що двоє постраждалих перебувають у важкому стані.
Раніше було відомо про 18 постраждалих.
Читайте також: Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Миколаївщини, п'ятеро постраждалих
Як повідомляв Укрінформ, ворог спрямував удар по житлових кварталах та цивільних об'єктах у різних районах Одеси. Найбільше пошкоджень зафіксовано у Приморському районі.
Фото: ДСНС
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни



