Ворог у Миколаєві атакував енергетичну інфраструктуру, знеструмлений один із районів міста
Ворог у Миколаєві атакував енергетичну інфраструктуру, знеструмлений один із районів міста 29.04.2026 17:10 Укрінформ Армія РФ атакувала Миколаїв дронами, знеструмлено один з районів міста.
Своєю чергою, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім уточнив, що ворог атакував «Шахедом» енергетичну інфраструктуру області. Є відключення частини абонентів Миколаївського району. Ведуться роботи з відновлення. Станом на тепер – без постраждалих.
Читайте також: Через обстріли РФ є нові знеструмлення у шести областях України
Як повідомляв Укрінформ, на Миколаївщині 24 квітня внаслідок атаки російських безпілотників постраждали двоє людей, були знеструмлення через пошкоджену ЛЕП.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України



