У Слов’янську тролейбусні контактні мережі демонтували, аби вберегти від обстрілів

У Слов’янську тролейбусні контактні мережі демонтували, аби вберегти від обстрілів Ексклюзив 28.04.2026 03:28 Укрінформ Через збільшення кількості обстрілів у Слов’янську на Донеччині тролейбусні контактні мережі демонтували та вивезли з міста, аби зберегти цінне обладнання.
Він пояснив, що це зроблено до того моменту, коли знову буде можливість відкрити тролейбусне сполучення на міських маршрутах. І нагадав, що так уже було у 2022 році.
Читайте також: У Слов’янській громаді російські обстріли пошкодили понад 50% багатоповерхівок
За словами керівника МВА, наразі на міських маршрутах працюють лише автобуси, організовані безкоштовні рейси для соціально незахищених верств населення. «Лише в один з мікрорайонів, де оголошена обовʼязкова евакуація, з 27 квітня пасажирський транспорт не їздить», – уточнив Лях.
Як повідомлялося, у Слов’янській громаді наразі залишається близько 47 тис. цивільних, щотижня у більш безпечні регіони виїжджають до тисячі осіб.
Фото ілюстративне
Фото Укрінформу можна купити тут
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»



