Світоліна програла американці Елісон Ризик і вибула з турніру в Китаї

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла у чвертьфіналі турніру в китайському Ухані.
Тенісистка зазнала поразки від американки Елісон Ризик. Її суперниці вистачило для перемоги двох сетів.
Українка невдало розпочала поєдинок, програвши свою подачу в першому геймі. Матч тривав 1 годину 24 хвилини. Світоліна зазнала поразки за рахунку – 1:6, 3:6.
У півфіналі представниця США зіграє проти Петри Квітовою, яка раніше вибила з турніру іншу українку Даяну Ястремскую.
Рекомендації
Ще новини
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику
Лідери «Європейської п’ятірки» у Берліні обговорять підтримку України
Чалий не повертатиме польський орден і пояснив чому
Єврокомісія – про попередження Зеленського Лукашенку: Україна має право на захист




