У Слов’янській громаді діють понад 200 водозабірних свердловин

У Слов’янській громаді діють понад 200 водозабірних свердловин Ексклюзив 27.04.2026 21:14 Укрінформ У Слов’янській територіальній громаді на Донеччині діють понад 200 водозабірних свердловин, і кількість їх збільшується.
За його словами, у громаді готуються до того, що у зв’язку з обстрілами об’єктів водної інфраструктури на річці Сіверський Донець водопостачання може бути припинене.
Читайте також: єВідновлення: у Слов’янській громаді нарахували понад ₴554 мільйони компенсації
«І тоді потрібно буде вже переходити до свердловин, як це було у 2022 році, коли ми три місяці були без води, але впоралися», – зазначив керівник МВА.
Як повідомляв Укрінформ, у Слов’янській громаді наразі залишається близько 47 тис. цивільних, щотижня у безпечніші регіони виїжджають до тисячі осіб.
Фото Укрінформу можна купити тут
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»



