На Хортиці висадили 151 дерево на честь загиблих захисників

На Хортиці висадили 151 дерево на честь загиблих захисників Фото 26.04.2026 05:52 Укрінформ У Запоріжжі на острові Хортиця в «Парку Честі» висадили 151 дерево на честь запорізьких захисників і захисниць.
У Запоріжжі на Хортиці висадили 151 дерево на честь загиблих захисників / Фото: Дмитро Смольєнко. Укрінформ 1 / 12
Минулого року в Парку висадили 390 дерев. Загалом їх заплановано висадити близько 1000.
Читайте також: Львів додатково спрямував ₴6 мільйонів на щорічну допомогу дітям загиблих військових
Раніше повідомлялось, що «Парк Честі» було засновано навесні 2025 року за ініціативи ГО «РАЗОМ.ЮА». Загальна площа парку становитиме 6 га. Зараз дерева висаджені на площі 4 га. Тут висаджуються дуби, клени, катальпи, горобини. На кожному дереві є меморіальна табличка з іменем Героя та Qr-кодом.
Фото Укрінформу можна купити тут.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»
Україна дає Європі те, чого не можна виміряти переговорними розділами – Кос



