Банкам дозволили не видавати українцям здачу

Надлишки фінустанови можуть записати свої доходи.
Приводом для такого послаблення стало вилучення з обігу монет дрібних номіналів (1, 2 і 5 копійок). З 1 жовтня всі вони втратять статус платіжного засобу, а здати їх українці зможуть протягом наступних трьох років у банківських відділеннях. Також у сумах, кратних 10 копійкам.
Самі правила округлення переписувати не стали – банки будуть використовувати той же алгоритм, що і торговці. Якщо сума в копійках закінчується на цифри від 1 до 4, її зменшать до нуля. Якщо на 5-9 – збільшать до нуля.
Результати округлення банки зможуть записати в збиток або дохід. В залежності від того, яким буде підсумок математичних операцій.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Маршалок Сейму Польщі припустив, що Зеленський не приїде на наступному тижні до Гданська
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах
Сибіга закликав польських політиків не будувати вибори на «українському питанні» і згадав Орбана
Україна закликає Польщу до зваженості у діях – Сибіга
Гройсман на знак солідарності із Зеленським теж повертає польську нагороду




