Жінку, яка збила оленя Бориса, позбавили права кермування на один рік

Жінку, яка збила оленя Бориса, позбавили права кермування на один рік 25.04.2026 14:21 Укрінформ Жінку, яка збила оленя Бориса, за рішенням суду позбавили права керувати автомобілем на один рік.
Судом на неї накладено адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік, а також стягнено в дохід держави судовий збір в розмірі 665 грн 60 коп.
Суд визнав, що в день наїзду на дику тварину водійка не врахувала дорожню обстановку і не вибрала безпечної швидкості руху, чим порушила правила дорожнього руху.
Читайте також: Для оленя Бориса будують тимчасовий вольєр
Як повідомляв Укрінформ, у Рівненській області 23 березня внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав олень Борис, що є своєрідним талісманом для мешканців Зарічного. Тварина перенесла закритий перелом, згодом його стан стабілізувався. Наразі тварина перебуває у безпеці.
Фото: Поліський лісовий офіс
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Підтримку України та санкції проти РФ закріплять на саміті НАТО – Макрон
Мерц про сигнал Москві: Україна залишається сильною, підтримка Європи не слабшає
Ситуація в РФ швидко стає критичною, часткове припинення вогню можливе до кінця року – німецький експерт
В окупованому Криму фактично запроваджений прихований воєнний стан – Ташева
Україна посилює ОПК та потребує підтримки за трьома напрямками – Федоров



