Викрито фальшивомонетників, які хотіли збути підробки на 20 млн. грн.
Викрите співробітниками Служби безпеки України організоване угруповання спеціалізувалося на збуті на Київщині великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах.
Зловмисники могли завдати державі збитки на майже 20 мільйонів у гривневому еквіваленті.
Вони виготовляли підробки для збуту серед клієнтів, яких підшукували через особисті зв’язки.
За попередніми висновками Нацбанку, реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.
Під час обшуків було вилучено купюри невідомого походження на загальну суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, вогнепальну зброю і наркотичні засоби. Також виявлено посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.
За даним фактом вже розпочато кримінальне провадження.
Служба безпеки України
Події та кримінал
Рекомендації
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист
Польський публіцист: Консенсусом щодо України пожертвували заради боротьби Навроцького з Туском
Після відкриття першого кластера Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Сибіга в День скорботи: Росіянам варто шукати фашистів у дзеркалі
Ще новини
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику
Лідери «Європейської п’ятірки» у Берліні обговорять підтримку України
Чалий не повертатиме польський орден і пояснив чому
Єврокомісія – про попередження Зеленського Лукашенку: Україна має право на захист
