Нідерланди та США обговорили підготовку до майбутнього саміту НАТО

Нідерланди та США обговорили підготовку до майбутнього саміту НАТО 23.05.2025 16:17 Укрінформ Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф і президент США Дональд Трамп обговорили підготовку до майбутнього саміту НАТО, який відбудеться у червні в Гаазі.
Укрінформ
Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф і президент США Дональд Трамп обговорили підготовку до майбутнього саміту НАТО, який відбудеться у червні в Гаазі.
Як повідомляє Укрінформ, про це прем’єр-міністр Нідерландів написав у соцмережі Х.
"Мав приємну розмову з Дональдом Трампом. Ми обговорили підготовку до саміту НАТО, який відбудеться в Гаазі наступного місяця. Я зазначив, що для Нідерландів є великою честю мати можливість вітати його та всіх наших союзників по НАТО", – зазначив Схооф.
За його словами, сторони також обговорили важливість припинення вогню між Росією та Україною.
"У нинішні часи надзвичайно важливо, щоб Альянс залишався єдиним. Разом ми – сильніші. Крім того, ми обговорили наші спільні торговельні інтереси. Я наголосив, що і Нідерланди, і США виграють від відкритих торговельних відносин", – підсумував Схооф.
Читайте також: Місяць до саміту НАТО в Гаазі: що відомо
Як повідомляв Укрінформ, 15 травня генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що наразі немає жодних оголошень щодо запрошених на саміт Альянсу в Гаазі у червні, окрім, власне, участі у ньому 32 країн-членів.
Фото: @MinPres
Світ
Рекомендації
Ще новини
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку


