У Миколаєві 6,5 року в’язниці отримав юнак, який на замовлення підпалив приміщення суду

У Миколаєві 6,5 року в’язниці отримав юнак, який на замовлення підпалив приміщення суду Фото 24.04.2026 01:47 Укрінформ У Миколаєві засуджено 19-річного чоловіка, який на замовлення підпалив адмінбудівлю районного суду.
Зазначається, що суд визнав винним раніше судимого 19-річного місцевого мешканця в умисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 КК України).
Прокурор довів у суді, що обвинуваченому в месенджері «Телеграм» від невідомої особи надійшло повідомлення про підпал приміщення Корабельного районного суду м. Миколаєва за грошову винагороду, на що він погодився.
На виконання цього завдання чоловік у січні 2025 року, використовуючи легкозаймисту суміш, підпалив приміщення суду.
Читайте також: Неповнолітній диверсант на Вінниччині намагався підпалити будівлю ТЦК
За результатом комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу підпалювача та затримали його.
У суді зловмисник провину свою визнав повністю. На вирок суду він чекав під вартою.
Як повідомляв Укрінформ, суд у Миколаєві обрав запобіжні заходи для двох неповнолітніх, підозрюваних у підпалі трансформаторних підстанцій.
Фото: прокуратура України
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини



