Тернопіль став побратимом канадського міста Міссіссага

Тернопіль став побратимом канадського міста Міссіссага 24.04.2026 06:07 Укрінформ Канадське місто Міссіссага вирішило укласти угоду про побратимство із Тернополем.
За його словами, міськрада Міссіссаги, що поблизу Торонто, одностайно підтримала пропозицію укласти угоду про побратимство із Тернополем. “Досі Міссісага мала побратимські стосунки лише з одним містом – японською Карією, про що було проголошено ще в 1981-му році. Побратимство із Тернополем – це значний вияв поваги та непохитної солідарності з українським народом”, – зазначив Ніколенко.
Він зауважив, що наступного тижня відбудеться ще одне засідання міськради Міссісаги, на якому угоду про побратимство із Тернополем буде остаточно затверджено.
Читайте також: Українська громада Міссіссаги офіційно приєдналася до Конгресу українців Канади
Як повідомляв Укрінформ, наприкінці 2024 року у центральній бібліотеці Міссіссаги було відкрито «Українську книжкову поличку».
Міссіссага – сьоме за кількістю населення місто Канади й друге – провінції Онтаріо.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини



