Переможці конкурсу «Я – журналіст!» отримали нагороди
Переможці конкурсу «Я – журналіст!» отримали нагороди Фото, відео 24.04.2026 19:22 Укрінформ Відбулася церемонія нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!» на тему «Пам’ятатиму».
Гранпрі отримала студентка Софія Дмитрієва за роботу, присвячену одеському історику Сергію Гуцалюку, який захищає Україну на фронті.
Серед інших переможців – педагоги та діти з прифронтових і визволених територій. Одним із найяскравіших став 15-річний харків’янин Максим Ключко. У своєму «Листі брату, якого я чекаю додому» він пише про нагородженого посмертно орденом «За мужність» старшого брата-захисника, який досі офіційно значиться зниклим безвісти.
«Я буду твоїм голосом тут. Я отримаю той диплом, про який ми мріяли. Я вивчу ту мову, за яку ти вмирав. Я пронесу наше прізвище крізь роки так, щоб воно світилося гордістю», – такими словами завершується робота Максима.
Переможці конкурсу «Я – журналіст!» отримали нагороди / Фото НСЖУ 1 / 11

Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Політика Росії на окупованих територіях має риси фашизму – німецький експерт
Сибіга обговорив з Вадефулем посилення ППО і підготовку до Конференції з відновлення у Гданську
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск



