Гендиректор ЧАЕС: Працівник та п’ятеро нацгвардійців зі станції досі перебувають у російському полоні

Гендиректор ЧАЕС: Працівник та п’ятеро нацгвардійців зі станції досі перебувають у російському полоні Ексклюзив 24.04.2026 18:23 Укрінформ У російському полоні досі знаходяться один із працівників Чорнобильської АЕС та п'ятеро нацгвардійців, що охороняли об'єкт.
Читайте також: У Києві відкрилася виставка, присвячена роковинам аварії на ЧАЕС
Як повідомлялося, Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військами у перший день агресії – 24 лютого. Лише 20 березня вдалося провести часткову ротацію персоналу ЧАЕС та евакуацію осіб, які там перебували.
31 березня українські Сили оборони витіснили загарбників із території промислового майданчика ЧАЕС. Під час відступу російські війська вивезли у полон близько 170 захисників ЧАЕС.
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Політика Росії на окупованих територіях має риси фашизму – німецький експерт
Сибіга обговорив з Вадефулем посилення ППО і підготовку до Конференції з відновлення у Гданську
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск



