До України з російського полону повернули 193 захисників – Зеленський

До України з російського полону повернули 193 захисників – Зеленський 24.04.2026 15:58 Укрінформ В Україну в межах обміну повернулися 193 військовослужбовці.
"193 українські воїни повертаються додому в межах обміну. Військові зі Збройних Сил, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної спеціальної служби транспорту. Захищали Україну на різних напрямках. Серед них є ті, на кого Росія завела кримінальні справи, є і поранені", – написав глава держави.
Зеленський підкреслив: важливо, що обміни є і що українці повертаються додому.
"Я дякую всім, хто працює заради обмінів. Кожному підрозділу, який на фронті забезпечує поповнення обмінного фонду для України. Вдячний усім партнерам, які допомагають у цьому. Памʼятаємо про кожного й кожну і щодня продовжуємо роботу над поверненням наших людей додому з російської неволі", — зазначив Президент.
Як повідомляв Укрінформ, попередній обмін військовополоненими відбувся 11 квітня. Тоді в Україну повернулися 175 захисників і семеро цивільних. За даними Координаційного штабу, особливістю 72-го обміну було те, що майже всі звільнені перебували в полоні з 2022 року.
Фото архівне: ОП
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Сибіга обговорив з Вадефулем посилення ППО і підготовку до Конференції з відновлення у Гданську
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив



