Вінниця розпочала партнерство з американським містом Боулдер

Вінниця розпочала партнерство з американським містом Боулдер 23.04.2026 14:35 Укрінформ Вінниця започаткувала співробітництво з американським містом Боулдер (штат Колорадо) – підписано декларацію про наміри партнерської співпраці.
За його словами, керівництво Вінницької громади разом із мером Боулдера Аароном Брокеттом за участі губернатора штату Джареда Шутца Поліса обговорили подальші кроки стосовно співпраці.
Міський голова зазначив, що розраховує на зустріч з американськими партнерами у Вінниці вже найближчим часом.
Моргунов додав, що перші контакти між містами почалися ще 2022 року з відкриттям Міжнародного інституту дослідження травми на базі вінницького педагогічного університету у співпраці з партнерами з Боулдера.
Читайте також: У громаді на Вінниччині збудують укриття в ліцеї за ₴173 мільйони
Як повідомлялось, 17 квітня Вінниця підписала угоду про партнерство зі шведським Гельсінборгом, досі між містами діяла угода про співробітництво на 2026–2030 роки.
Фото: Вікіпедія
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини



