На Київщині через негоду без світла залишились понад 80 тисяч осель

На Київщині через негоду без світла залишились понад 80 тисяч осель 23.04.2026 23:02 Укрінформ У Київській області внаслідок негоди у четвер, 23 квітня, без електропостачання залишились понад 80 тисяч домогосподарств.
Без електропостачання залишились домівки понад 80 тисяч родин області.
Читайте також: На лівому березі Києва стабілізували ситуацію з енергопостачанням
У ДТЕК запевнили, що залучили всі сили й ресурси для ліквідації наслідків негоди.
Як повідомляв Укрінформ, 24 квітня в Україні утримається прохолодна погода з нічними заморозками, у східних регіонах невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом.
Фото: ДТЕК
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини



