На Харківщині зафіксували масову загибель риби у Сіверському Донці

На Харківщині зафіксували масову загибель риби у Сіверському Донці Фото 23.04.2026 18:03 Укрінформ На території Чугуївського району зафіксували масову загибель риби через забруднення річки Сіверський Донець.
Слідчі Чугуївського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 242 (порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України. Для з’ясування причин загибелі риби призначили експертні дослідження.
Читайте також: У Мені на Чернігівщині зафіксували масову загибель риби
За інформацією агентства від місцевих жителів, протягом щонайменше доби спостерігалася загибель різних видів, зокрема щуки, сазана, ляща та головня європейського.
Як повідомляв Укрінформ, у водоймі на території міста Мена Чернігівської області фахівці екоінспекції 29 березня зафіксували масову загибель риби.
Фото: Нацполіція
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини



