Миколаїв отримав 16 генераторів від німецьких партнерів

Миколаїв отримав 16 генераторів від німецьких партнерів 23.04.2026 03:28 Укрінформ Миколаїв отримав від німецьких партнерів 16 нових генераторів, більшість яких працюватиме у закладах освіти.
"Миколаїв отримав партію генераторів від благодійного фонду «Синьо-жовтий хрест». 16 одиниць важливого обладнання допоможуть узимку забезпечувати стабільну роботу міських закладів. Більшість із них працюватимуть у закладах освіти — школах і дитсадках", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що фонд заснований німецько-українською громадською організацією «Blau-Gelbes Kreuz» для підтримки українців. Він зосереджує увагу на зміцненні енергетичної сфери, освіти, медицини та культури.
Читайте також: Чернігівщина отримала від німецьких партнерів 140 генераторів
Заступник міського голови Анатолія Петров подякував команді фонду за підтримку громади у ці надскладні часи.
Як повідомлялося, на Миколаївщині 27 громад області отримали генератори за підтримки Тайваню.
Ілюстративне фото: Київська ОВА
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко



