Двом жителям Тернопільщини дали 8 і 10 років в’язниці за напад на ветерана

Двом жителям Тернопільщини дали 8 і 10 років в’язниці за напад на ветерана Фото 23.04.2026 03:51 Укрінформ Двох жителів Тернопільської області засудили до 8 і 10 років ув’язнення за напад на ветерана війни.
"Тернопільський міськрайонний суд визнав винним двох жителів Тернопільського району. Їх засуджено за вчинення кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 162 та ч. 2 ст. 262, ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 КК України (незаконне проникнення до чужого житла, відкритого викрадення вогнепальної зброї та боєприпасів, вчинених за попередньою змовою групою осіб)", – йдеться у повідомленні.
Окрім цього, одного з обвинувачених визнано винним у хуліганстві, вчиненому із застосуванням вогнепальної зброї, та незаконному носінні, зберіганні вогнепальної зброї, боєприпасів.
Суд призначив нападникам покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 і 10 років.
Як повідомлялося, подія сталася у селі Настасів Тернопільського району. 17 серпня 2025 року до помешкання 33-річного ветерана війни прийшли двоє місцевих жителів нібито з’ясувати взаємини через незавершену раніше розмову. Вони незаконно проникли на територію домоволодіння, напали на військового й відібрали нарізний карабін DB-15, споряджений 24 набоями.
Читайте також: Невідомі увірвалися у Яворівський ТЦК та напали на охорону
Нападники били ногами ветерана війни, який зазнав важкого поранення на фронті та не міг чинити опору. Також вони кілька разів вистрілили з викраденої ними зброї поряд з місцем, де лежав потерпілий, та по його автомобілю.
Озброєних нападників затримали того ж дня. Ними виявилися двоє жителів села Настасів, 1998 та 2003 років народження.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко



