Російський криголам подав сигнал лиха біля берегів Норвегії

На борту — 33 людини.
Російський криголам з 33 людьми на борту подав сигнал лиха в районі західного узбережжя Норвегії, йдеться в твіттері Центрального управління норвезької служби порятунку.
Представник Росморречфлота заявив, що мова йде про криголамі «Тор» — він подав сигнал лиха помилково та продовжує рухатись за маршрутом.
Причиною стала зупинка двигуна.
В районі, звідки криголам подав сигнал SOS, спостерігається сильний шторм.
До місця лиха направили вертоліт і буксири. Також у службі порятунку повідомили, що екіпаж корабля пізніше вдалося перезапустити двигун.
Напередодні в службі порятунку Норвегії попереджали, що 22 жовтня на морі очікується перший осінній шторм.
Надзвичайні новини
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева



