Дочка іранського посла вчинила самогубство в центрі Москви

За даними РБК, на батьківщині дочка посла спостерігалася у психолога і приймала антидепресанти.
Раніше агентство «Інтерфакс», видання РБК і ще кілька ЗМІ повідомили про те, що тіло Арефех було знайдено біля будинку в Подсосенском провулку в центрі Москви. Медики нібито виявили на тілі травми, характерні для падіння з великої висоти. Телеграм-канал Baza, посилаючись на свої джерела, повідомив, що дочка посла Ірану вчинила самогубство.
У посольстві, у свою чергу, назвали ці повідомлення «провокацією», запевнивши, що Арефех Санаї померла в результаті серцевого нападу.
За даними РБК, на батьківщині дочка посла спостерігалася у психолога і приймала антидепресанти. У Росії вона приїхала чотири місяці тому.
Батько Арефех, Мехді Санаї, є надзвичайним і повноважним послом Ірану в Росії з 2013 року. Він також є професором Санкт-Петербурзького державного університету і членом Російської академії наук.
Надзвичайні новини
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева



