У Севастополі окупанти засудили чоловіка до року примусових робіт за коментарі у Телеграмі

У Севастополі окупанти засудили чоловіка до року примусових робіт за коментарі у Телеграмі 22.04.2026 02:49 Укрінформ У тимчасово окупованому Севастополі підконтрольний РФ "суд" виніс вирок місцевому жителю через коментарі у Телеграмі.
Зазначається, що у підконтрольному РФ управлінні ФСБ заявили, що проведена лінгвістична експертиза «підтвердила "ознаки злочину" в текстових повідомленнях».
Читайте також: Окупанти засудили жителя Ялти до 18 років в'язниці за «шпигунство»
За інформацією російських силовиків, чоловік визнав провину. Суд призначив йому один рік примусових робіт з утриманням 10% заробітної плати на користь держави. Також йому заборонили адмініструвати сайти протягом півтора року. Як зазначається, вирок наразі не набрав законної сили.
Як повідомляв Укрінформ, у Севастополі окупанти «засудили» на 18 років колишнього військового ЗСУ.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Конференції з відновлення України запустять понад 20 проєктів – Кос
Україна відіграватиме важливу роль у налагодженні стабільних торговельних шляхів між ЄС та Азією – Кос
Єврокомісарка Кос сподівається, що суперечка з Польщею не завадить вступу України у ЄС
У Київ прибули віцеміністри економіки та закордонних справ Японії
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне



