У Криму окупанти відбирають у людей будинки – Центр нацспротиву

У Криму окупанти відбирають у людей будинки – Центр нацспротиву 22.04.2026 02:12 Укрінформ У тимчасово окупованому Криму російська влада масово відбирає землю та будинки в людей, які легально оформили ділянки, зокрема в селищі Уютне Сакського району під загрозою знесення опинилися будинки щонайменше 80 сімей.
Зазначається, що чиновник, який ці ділянки роздавав, відбувся штрафом, а справи власників масово переглядають у судах.
"Фактично окупанти скасовують власні ж рішення, залишаючи людей без житла і без компенсації", – додали у ЦНС.
Читайте також: Кількість політв'язнів у Криму зросла до 520, понад половина з них – кримські татари
Як повідомляв Укрінформ, окупаційна влада системно відмовляє кримчанам у чергах на житло та землю через учасників «СВО».
Фото: ГУР
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Конференції з відновлення України запустять понад 20 проєктів – Кос
Україна відіграватиме важливу роль у налагодженні стабільних торговельних шляхів між ЄС та Азією – Кос
Єврокомісарка Кос сподівається, що суперечка з Польщею не завадить вступу України у ЄС
У Київ прибули віцеміністри економіки та закордонних справ Японії
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне



