У мережі «Київстар» стався збій

У мережі «Київстар» стався збій 21.04.2026 22:44 Укрінформ У мережі мобільного оператора «Київстар» стався збій, користувачі повідомляють про проблеми зі зв'язком, мобільним інтернетом та сигналом.
Найчастіше абоненти скаржилися на неможливість здійснювати голосові виклики (68%), відсутність інтернету (13%) та слабкий сигнал (18%).
У «Київстарі» ситуацію наразі не коментували.
Читайте також: У соцмережі Х стався глобальний збій
Як повідомляв Укрінформ, у роботі месенджера Telegram в четвер, 12 березня, зафіксували збій.
Ілюстративне фото: Unsplash/Jonas Leupe
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Україна відіграватиме важливу роль у налагодженні стабільних торговельних шляхів між ЄС та Азією – Кос
Єврокомісарка Кос сподівається, що суперечка з Польщею не завадить вступу України у ЄС
У Київ прибули віцеміністри економіки та закордонних справ Японії
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне
Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу – Україна в ООН



