У Луцьку затримали жінку, яка намагалась продати сина за $25 тисяч
У Луцьку затримали жінку, яка намагалась продати сина за $25 тисяч Фото 21.04.2026 13:37 Укрінформ У Луцьку правоохоронці затримали і повідомили про підозру 38-річній жінці, яка намагалася продати свого 6-річного сина за 25 тисяч доларів.
За даними слідства, жінка, яка раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за крадіжки, після розлучення залишилася проживати з наймолодшим сином, тоді як двоє старших дітей віком 13 і 16 років залишилися з батьком. Не бажаючи надалі піклуватися про дитину, вона вирішила продати хлопчика.
У березні 2026 року підозрювана знайшла покупця й домовилася про передачу дитини за грошову винагороду, повністю ігноруючи передбачені законом процедури усиновлення.
Чоловік, якому було запропоновано придбати дитину, звернувся до правоохоронних органів.
Читайте також: У Харкові до 8 років ув’язнення засудили жінку, яка продала новонароджену доньку
Передача хлопчика відбулася 17 квітня в Луцьку у межах спеціальної операції під контролем правоохоронців. Одразу після отримання коштів жінку затримали.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Також буде надана правова оцінка діям працівників соціальних служб, оскільки дитина перебувала на обліку, проте раніше скарг на умови її проживання не надходило.
Хлопчик перебуває у дитячому притулку під наглядом органів опіки.
Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці викрили киянку, яка незаконно вивезла за кордон новонароджену дівчинку та передала її іноземному подружжю.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне
Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу – Україна в ООН
Якщо Росія захопить Україну, НАТО Польщі не допоможе – публіцист
Росія повинна укласти угоду про мир, час не на її боці – Штати в Радбезі ООН
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист



