На Миколаївщині працюють сім центрів життєстійкості
На Миколаївщині працюють сім центрів життєстійкості Фото 21.04.2026 17:15 Укрінформ На Миколаївщині створено сім центрів життєстійкості.
Зазначено, що у квітні були проведені зустрічі в змішаному форматі з Березанським, Вознесенським, Врадіївським, Казанківським, Коблівським, Кривоозерським та Миколаївським центрами життєстійкості. На них обговорили спільні завдання, напрямки роботи та діяльність консультантів програми в громадах, які є фахівцями центрів життєстійкості.
Читайте також: У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
Регіональна координаторка програми «Ти як?», позаштатна радниця голови ОВА з питань ментального здоров’я Руслана Бернацька подякувала за роботу та передала центрам посібники «Ти як? Абетка відновлення від А до Я».
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді України Олени Зеленської.
Супровід розробки та впровадження цієї програми забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України (Mental Health UA) за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Як повідомлялося, у Миколаєві за підтримки міжнародних партнерів відкрили безбар’єрний Центр життєстійкості, який надаватиме підтримку та психологічне відновлення усім, хто потребує.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне
Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу – Україна в ООН
Якщо Росія захопить Україну, НАТО Польщі не допоможе – публіцист
Росія повинна укласти угоду про мир, час не на її боці – Штати в Радбезі ООН
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист



