Держдеп визнав, що виключити Росію з Радбезу ООН «неймовірно важко»

Держдеп визнав, що виключити Росію з Радбезу ООН «неймовірно важко» 19.09.2024 21:28 Укрінформ Заклик президента Фінляндії виключити Росію з Ради Безпеки ООН лунає не вперше, відколи Кремль вдерся в Україну, однак за Статутом Організації Об'єднаних Націй цього вкрай складно досягти.
Укрінформ
Заклик президента Фінляндії виключити Росію з Ради Безпеки ООН лунає не вперше, відколи Кремль вдерся в Україну, однак за Статутом Організації Об'єднаних Націй цього вкрай складно досягти.
Таку позицію висловив речник Державного департаменту США Метью Міллер, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Якщо подивитися у Статут ООН, це – те, чого було б неймовірно важко досягти», – сказав представник зовнішньополітичного відомства США.
Він зазначив, що такі заклики лунають не вперше, відколи Росія розпочала та розширила вторгнення в Україну.
Читайте також: Росія схильна чинити найогидніші злочини під час головування у Радбезі ООН – Кислиця
«Ми зосереджені на речах, які є можливими», – додав речник Держдепу.
Як повідомляв Укрінформ, напередодні президент Фінляндії Александер Стубб заявив, що будь-який член Радбезу ООН, який веде незаконну війну, «таку як Росія зараз веде в Україні», має бути виключений з організації. Він також наголосив, що жодна держава не повинна мати право вето в Раді Безпеки ООН.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Польський публіцист: Консенсусом щодо України пожертвували заради боротьби Навроцького з Туском
Після відкриття першого кластера Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Сибіга в День скорботи: Росіянам варто шукати фашистів у дзеркалі
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику


