У Барселоні поновилися масові безлади

У ніч на 18 жовтня на вулицях Барселони поновилися масові демонстрації, в яких взяли участь кілька тисяч осіб.
Крім того, протестувальники підпалили стільці одного з вуличних кафе і кинули їх на проїжджу частину.
Також була розбита вітрина одного з банківських відділень.
Поліції довелося припиняти зіткнення прихильників незалежної Каталонії і правих радикалів, які проводили свій мітинг.
Акції протесту проходять в Каталонії з 14 жовтня, коли Верховний суд Іспанії виніс вироки лідерам Каталонії, які брали участь в організації референдуму про незалежність регіону в 2017 році. Дев’ять політиків і активістів засуджені до тюремних термінів від 9 до 13 років.
Після цього в Барселоні почалися масові акції протесту та блокування доріг.
Протести охопили також Жирону, Таррагону і Манрес. В Жироні, зокрема, люди заблокували залізницю.
Також протестувальники частково заблокували аеропорт Ель-Прат.
Надзвичайні новини
Рекомендації
Ще новини
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру
Кримськотатарський прапор став символом боротьби за свободу України – Усейнов
Зеленський і Рінкевичс обговорили співпрацю в межах Drone Deal



