Американські дипломати хотіли «краще зрозуміти Росію», а їх зняли з поїзда

Посольство США пояснило поїздку дипломатів в Северодвинск бажанням краще зрозуміти Росію.
Американські дипломати, яких зняли з поїзда в Северодвінську, подорожували по Росії для того, щоб «краще її зрозуміти». Про це РІА Новини повідомила прес-секретар посольства США в Москві Ребекка Росс.
«Так само як російські дипломати в США подорожують, щоб дізнатися більше про країну, де вони живуть, наші дипломати їздять по Росії, щоб краще її зрозуміти. Це частина нормальної дипломатичної активності», — сказала Ребекка Росс.
Троє співробітників американського посольства зняли з поїзда «Ненокса — Северодвинск» з-за того, що вони без дозволу в’їхали на режимної територію.
У МЗС Росії підтвердили, що дипломати перебували в офіційній поїздці. Однак співробітники посольства США повідомляли про подорож в Архангельськ, а не Северодвинск.
Надзвичайні новини
Рекомендації
Ще новини
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру
Кримськотатарський прапор став символом боротьби за свободу України – Усейнов
Зеленський і Рінкевичс обговорили співпрацю в межах Drone Deal



