У США десятеро ув’язнених втекли з тюрми, пробивши стіну

У США десятеро ув’язнених втекли з тюрми, пробивши стіну 17.05.2025 09:44 Укрінформ У США десятеро ув'язнених, серед яких є обвинувачені в убивстві, втекли з в'язниці Нового Орлеана, пробивши стіну.
Укрінформ
У США десятеро ув'язнених, серед яких є обвинувачені в убивстві, втекли з в'язниці Нового Орлеана, пробивши стіну.
Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.
Як зазначається, у Центрі правосуддя округу Орлеан, де переважно утримуються особи, які очікують суду або вироку, під час планової перевірки у п'ятницю вранці виявили відсутність десяти ув'язнених віком від 19 до 42 років – вони втекли вночі.
За словами шерифа округу Орлеан Сьюзен Гатсон, ув'язнені зірвали розсувні двері камери, унітаз і раковину, що дало їм змогу пробити стіну.

Фото: Orleans Parish Sheriff's Office
Шериф зауважила, що "є ознаки" того, що в'язні змогли втекти за сприяння персоналу. За її словами, працівник в'язниці через камеру відеоспостереження міг бачити втечу, але не попередив помічників шерифа.
Двох утікачів затримали в п'ятницю, решту вісьмох іще розшукують.
Читайте також: У столиці Мозамбіку стався бунт у тюрмі: 33 загиблих, понад 1500 в'язнів втекли
Як повідомляв Укрінформ, страчений 15 травня у США за вироком суду серійний убивця Глен Роджерс в останньому слові зненацька заявив про підтримку політики президента Дональда Трампа.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева


