На Тернопільщині впіймали шахрайку, яка обдурила людей на майже два мільйони гривень
Повіривши шахрайським вигадкам зловмисниці жителі Тернопільщини втратили загалом майже два мільйони гривень.
Жертвами 31-річної «бізнес-леді» стали двадцятеро жителів області. Усім зловмисниця розповідала вигадану історію про родича, котрий мешкає в США і передає в Україну якісну техніку за дешевою ціною. Бажаючих скористатися такою вигідною пропозицією одразу ж знайшлося чимало.
Один з потерпілих – 30-річний тернополянин. Молодий чоловік розповів, що замовив техніку на понад шість тисяч американських доларів. З його слів, на товар чекав довго, а коли почали закрадатися сумніви, зловмисниця раптом віддала йому два смартфони, які, як згодом з’ясували правоохоронці, вона придбала у Тернополі. Жертв переконувала, що затримка техніки – через доставку.
Після заяв потерпілих діяльністю «бізнес-леді» зацікавилися співробітники Тернопільського районного управління поліції. Були підстави оголосити зловмисницю у розшук. Нині вона перебуває під вартою. Їй оголосили підозру за частиною 2 та 3 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу. Триває розслідування. // Тернопільська газета
Події та кримінал
Рекомендації
Польський публіцист: Консенсусом щодо України пожертвували заради боротьби Навроцького з Туском
Після відкриття першого кластера Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Сибіга в День скорботи: Росіянам варто шукати фашистів у дзеркалі
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Ще новини
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику
Лідери «Європейської п’ятірки» у Берліні обговорять підтримку України
Чалий не повертатиме польський орден і пояснив чому
Єврокомісія – про попередження Зеленського Лукашенку: Україна має право на захист
Зеленський подякував Стармеру за підтримку України
