В Одесі п’яний працівник СТО потрапив у ДТП на авто клієнтки
Зараз 29-річний одесит знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.
Напідпитку зловмисник поїхав кататися на автівці, яку 36-річна містянка залишила на ремонт на станції технічного обслуговування, де він працював. На проспекті Небесної сотні чоловік не впорався з керуванням та зіткнувся з іншим автомобілем. У ДТП ніхто не постраждав.
«Зловмисник вже має судимість за майновий злочин. Зараз він підозрюється у незаконному заволодінні транспортним засобом за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України. Згідно з нею фігуранту загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої», — розповів начальник відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 Віктор Герасименко.
Крім того, чоловік вчинив ще й адміністративні правопорушення — на нього склали протоколи за ч.2 ст.126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та ч.1 ст.130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Одеське районне управління поліції № 1
Події та кримінал
Рекомендації
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Ще новини
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
