Події 17.09.2021 Новини

Колишнього нардепа Балашова відправили до СІЗО

Колишній народний депутат і кандидат в президенти Геннадій Балашов знову опинився в СІЗО.

Про це повідомив адвокат Балашова Ігор Черезов.

Балашов пояснив, що згоден перебувати під вартою, але заставу в 9,6 млн гривень виплачувати не буде. Адвокат аналогічно вважає, що застава нереальна і не обгрунтована.

Розслідування проти Балашова стосується епізоду з продажем квартири в 2018 році. Слідство вважає, що нерухомість була реалізована за заниженими цінами, і таким чином був недоплачений обов’язковий державний збір з угоди. Бюджет нібито недоотримав близько 10 мільйонів гривень. Підслідний вважає справу замовною. // Ольга ОХРИМЕНКО, «ФАКТИ»

Події та кримінал

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину