На Одещині 15-річного жителя Сарати притягують до відповідальності за грабіж
Слідчі кваліфікували дії підлітка за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України.
Неповнолітній прийшов по посилку до місцевого поштового відділення, але замість того, щоб розрахуватися за доставку, вирвав коробку з рук працівника пошти та кинувся тікати.
Менше ніж за пів години поліцейські розшукали правопорушника та вилучили у нього речові докази.
Підліток вже досяг віку, з якого наступає правова відповідальність за подібний злочин. Тож за грабіж йому загрожує від штрафу до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Шановні громадяни, змалечку привчайте дітей до законослухняності та добропорядності. Пояснюйте, що будь-які дії, які йдуть врозріз із законом, не тільки тягнуть за собою юридичну відповідальність, а й впливають на їхню репутацію та подальший життєвий шлях.
Відділ комунікації поліції в Одеській області
Події та кримінал
Рекомендації
Сибіга обговорив з Вадефулем посилення ППО і підготовку до Конференції з відновлення у Гданську
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
