Армія взяла на озброєння станцію виявлення «Фенікс-1»
На замовлення Міністерства оборони «Науково-виробничий комплекс «Іскра» розробив трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення «Фенікс-1».
Джерело: міністр оборони Андрій Таран, якого цитує пресслужба відомства
Деталі: Розробка застосовуватиметься у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» прийнято на озброєння ЗСУ.
Таран розповів, що отримана інформація зі станції виявлення передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів.
Пряма мова Тарана: «Фенікс-1» буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.
Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі». // Українська правда
Події та кримінал
Рекомендації
В окупованому Криму фактично запроваджений прихований воєнний стан – Ташева
Україна посилює ОПК та потребує підтримки за трьома напрямками – Федоров
Пропозиція Мерца дозволила б Україні брати значно активнішу участь у роботі ЄС – німецький політолог
Сибіга закликав світ зберігати пильність на тлі «мобілізаційних навчань» у Білорусі
Ще новини
Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати, Європа має готуватися – німецький політолог
Європі може знадобитися новий оборонний союз за участю України – німецький політолог
Зеленський підписав закон про доплати посадовцям за реалізацію міжнародних проєктів
Німецький експерт назвав умови, за яких Росія може стати менш агресивною щодо України
Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги – речник МЗС
