Глава МЗС Нідерландів про нові санкції: Будемо посилювати тиск, поки РФ продовжуватиме агресію

Глава МЗС Нідерландів про нові санкції: Будемо посилювати тиск, поки РФ продовжуватиме агресію 14.05.2025 15:54 Укрінформ Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп підтримав 17-й пакет санкцій Євросоюзу проти Росії.
Укрінформ
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп підтримав 17-й пакет санкцій Євросоюзу проти Росії.
Про це він написав у соцмережі Х, повідомляє Укрінформ.
“Росія може вже сьогодні зупинити війну проти України, забравши своїх військових. Натомість вона обирає шлях агресії. Тому я вітаю 17-й пакет санкцій проти Росії, який має бути погоджений міністрами закордонних справ ЄС наступного тижня на засіданні Ради ЄС із закордонних справ”, – йдеться у дописі.
Велдкамп також зазначив, що ці санкції будуть спрямовані проти російського військово-промислового комплексу, "тіньового флоту" та експорту нафти.
Читайте також: ЄС вносить до санкційного списку ще 189 суден «тіньового флоту» Росії – фон дер Ляєн
"Ми маємо намір продовжувати посилювати тиск, поки Росія продовжуватиме свою агресію”, – заявив глава МЗС Нідерландів.
Як повідомляв Укрінформ, посли ЄС підтримали 17-й пакет санкцій проти Росії.
Фото: ЕРА
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева


