Усі члени G7 підтримують перемирʼя в Україні – Жолі

Усі члени G7 підтримують перемирʼя в Україні – Жолі 14.03.2025 17:35 Укрінформ Усі держави Групи семи висловили підтримку запропонованому США припиненню вогню в Україні.
Укрінформ
Усі держави Групи семи висловили підтримку запропонованому США припиненню вогню в Україні.
Про це заявила глава МЗС Канади Мелані Жолі за підсумками участі у саміті міністрів закордонних справ G7, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Під час наших довгих розмов ми дійшли єдності у багатьох питаннях, і про одне я хочу згадати окремо: усі семеро міністрів згодні з американською пропозицією стосовно припинення вогню, на яку погодилися українці”, – сказала Жолі.
Вона додала, що "у питанні України мʼяч тепер на полі Росії”.
Читайте також: У Берліні скептично сприйняли слова Путіна щодо готовності до перемир’я
Як повідомляв Укрінформ, спецпосланник президента США Стів Віткофф відвідав Москву з візитом, де зустрівся з Володимиром Путіним. У Кремлі заявили, що Путін передав Трампу «додаткову інформацію і додаткові сигнали» через Віткоффа.
У канадській провінції Квебек проходить дводенний саміт міністрів закордонних справ країн-членів G7. Очікується, що за його підсумками буде ухвалене спільне комюніке.
Події та кримінал
Рекомендації
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Ще новини
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg
