SpaceX запустила у космос іще 21 супутник Starlink

SpaceX запустила у космос іще 21 супутник Starlink Відео 13.09.2024 21:59 Укрінформ У п’ятницю компанія SpaceX здійснила запуск чергової партії із 21 супутників Starlink.
13.09.2024 21:59
Укрінформ
У п’ятницю компанія SpaceX здійснила запуск чергової партії із 21 супутників Starlink.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Space.com.
Ракета Falcon 9 із інтернет-супутниками злетіла у космос із бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії у п’ятницю, 13 вересня, о 04:45 ранку за київським часом.
Читайте також: Китай запустив у космос перші «сузір'я» супутників
Перший ступінь ракети-носія SpaceX приземлився на безпілотний корабель «Звичайно, я все ще люблю тебе» (Of Course I Still Love You) у Тихому океані приблизно через вісім хвилин після запуску.
Watch Falcon 9 launch 21 @Starlink satellites to orbit from California, including 13 with Direct to Cell capabilities https://t.co/H5PXRsuY37
— SpaceX (@SpaceX) September 13, 2024
Це був 18-й політ цієї ракети-носія у космос із поверненням на Землю, з яких 11 польотів були призначені для запуску супутників Starlink, свідчать дані компанії SpaceX.

За словами Джонатана МакДауелла, астронома із Гарвард-Смітсонівського астрофізичного центру, який відстежує космічні запуски, наразі на орбіті працюють понад 6300 супутників Starlink.

Як повідомляв Укрінформ, 12 вересня двоє з чотирьох астронавтів місії SpaceX Polaris Dawn здійснили перший у світі приватний вихід у відкритий космос.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Зеленський розповів про подарунок Навроцького під час першої зустрічі
Зеленський: Білорусь поки що не зреагувала на вимогу вимкнути ретранслятори
Посол України Зварич відмовився від польського ордена
Маршалок Сейму Польщі припустив, що Зеленський не приїде на наступному тижні до Гданська
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах


