У Тернополі невідомі в парку побили 17-річну дівчину
У понеділок, 13 вересня, у міському парку Тернополя невідомі напали на 17-річну дівчину і побили її.
Фото: Вартові Еспресо
“О 00:17 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську до 17-річної пацієнтки. Зі слів подруги, дівчину побили незнайомі у парку”, — розповів Михайло Джус.
Він зазначив, що працівники швидкої викликали наряд поліції на місце події, а дівчину госпіталізували.
“Із закритою травмою грудної клітки, травмою лівої щоки потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у дитячий травмпункт”, — додав очільник ЦЕМД.
Зараз правоохоронці встановлюють особи нападників та причини побиття дівчини. // Діло
Події та кримінал
Рекомендації
В окупованому Криму фактично запроваджений прихований воєнний стан – Ташева
Україна посилює ОПК та потребує підтримки за трьома напрямками – Федоров
Пропозиція Мерца дозволила б Україні брати значно активнішу участь у роботі ЄС – німецький політолог
Сибіга закликав світ зберігати пильність на тлі «мобілізаційних навчань» у Білорусі
Ще новини
Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати, Європа має готуватися – німецький політолог
Європі може знадобитися новий оборонний союз за участю України – німецький політолог
Зеленський підписав закон про доплати посадовцям за реалізацію міжнародних проєктів
Німецький експерт назвав умови, за яких Росія може стати менш агресивною щодо України
Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги – речник МЗС
