Події 13.09.2021 Новини

Колишнього керівника одного з райцентрів первинної медико-санітарної допомоги судитимуть за хабарництво

Херсонською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного районних центрів первинної медико-санітарної допомоги за фактом отримання неправомірної вигоди (ч.

Обвинувальний акт скеровано до Генічеського районного суду для розгляду по суті.

За вчинене обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури

Події та кримінал

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину