В Індонезії 13 людей загинули під час утилізації прострочених боєприпасів

В Індонезії 13 людей загинули під час утилізації прострочених боєприпасів 12.05.2025 15:38 Укрінформ На Західній Яві в Індонезії щонайменше 13 людей загинули під час утилізації прострочених військових боєприпасів.
Укрінформ
На Західній Яві в Індонезії щонайменше 13 людей загинули під час утилізації прострочених військових боєприпасів.
Про це повідомляє The Independent, передає Укрінформ.
За словами речника армії Крістомея Сіантурі, серед загиблих дев'ятеро цивільних і четверо військовослужбовців.
Влада розпочала розслідування, яке має встановити, яким чином цивільні дісталися до місця утилізації боєприпасів.
Вибух стався у полі, яке використовується для утилізації боєприпасів, місцеві жителі часто збирають у цьому районі металобрухт.
За рік в Індонезії це вже другий інцидент, пов’язаний із простроченими військовими боєприпасами. У березні минулого року на військовому складі сталася масштабна пожежа, яка спричинила серію вибухів.
Читайте також: Індонезія виключила створення військової бази для російських літаків
Як повідомляв Укрінформ, щонайменше 65 людей загинули внаслідок потужного вибуху в найбільшому комерційному порту Ірану – Шахід Раджаї в місті Бандар-Аббас у суботу.
Фото: minanews
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


