У Пакистані обстріляли бригаду медиків, двоє людей загинули

У Пакистані обстріляли бригаду медиків, двоє людей загинули 11.09.2024 22:19 Укрінформ У Пакистані невідомі обстріляли бригаду вакцинації проти поліомієліту, дві людини загинули.
Укрінформ
У Пакистані невідомі обстріляли бригаду вакцинації проти поліомієліту, дві людини загинули.
Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.
Зазначається, що на північному заході Пакистану невстановлені озброєні люди відкрили вогонь по бригаді, яка проводила вакцинацію від поліомієліту. Унаслідок атаки загинув один із медиків і поліцейський із команди супроводу.
Атака сталась у віддаленому регіоні Пакистану на кордоні з Афганістаном, де кампанія вакцинації розпочалася два дні тому.
Читайте також: У Пакистані бойовики вночі атакували автобуси й вантажівки – понад 20 загиблих
Жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за напад. Однак раніше у цьому регіоні ісламістські бойовики скоювали такі напади на бригади вакцинації, стверджуючи, що ці кампанії проводяться нібито з метою стерилізації дітей.
Під час цієї кампанії з вакцинації у Пакистані планують зробити щеплення проти поліомієліту 30 млн дітей.
Як повідомляв Укрінформ, внаслідок нападу озброєних злочинців на поліцейський конвой у Пакистані загинуло дев'ять людей.
Фото ілюстративне / АА
Світ
Рекомендації
Ще новини
Зеленський розповів про подарунок Навроцького під час першої зустрічі
Зеленський: Білорусь поки що не зреагувала на вимогу вимкнути ретранслятори
Посол України Зварич відмовився від польського ордена
Маршалок Сейму Польщі припустив, що Зеленський не приїде на наступному тижні до Гданська
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах


