У Києві судитимуть зловмисника, який пограбував ломбард
Обвинувальний акт відносно 22-річного киянина направлено до Святошинського районного суду.
До поліції Києва на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що невідомий заволодів телефоном, який належить ломбарду на вулиці Симиренка у Святошинському районі. На місце події виїхали слідчо-оперативна група та наряд патрульної поліції.
Провівши першочергові слідчі дії, правоохоронці з’ясували, що до приміщення зайшов хлопець та попросив показати мобільний телефон з вітрини. Взявши його в руки, зловмисник вибіг з установи, не розплатившись.
Як розповіла слідча Святошинського управління поліції Аліна Біліченко, після проведення комплексу оперативно-пошукових заходів працівники відділу поліції №2 встановили особу порушника:
«Зловмисником виявився киянин, 1999 року народження, раніше судимий за крадіжку. Хлопець у скоєному зізнався та повідомив, що телефон продав на столичному ринку. Речовий доказ було вилучено та повернуто установі. Наразі досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України — грабіж, завершено. Усі зібрані матеріали направлено до районного суду для прийняття рішення».
Відділ комунікації поліції Києва
Події та кримінал
Рекомендації
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Ще новини
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»
Україна дає Європі те, чого не можна виміряти переговорними розділами – Кос
Путін відкидає запити Зеленського щодо мирних переговорів, які вітає США – заступник Рубіо
Стармер: Росія втрачає позиції, тож треба ще більше посилити підтримку України
Україна готує доповідь про переслідування кримських татар, ініціативу вже підтримали 35 членів ПАРЄ – Ташева
