Чоловік влаштував стрілянину в гральному закладі на Сумщині

Між відвідувачами закладу відбулася словесна перепалка, яка переросла в бійку.
Під час першочергових слідчих дій з’ясувалося, що причиною такого вчинку чоловіка стали ревнощі. Спочатку він влаштував бійку з іншими відвідувачами клубу, а потім повернувся на місце конфлікту зі зброєю в руках.
Про нічної стрільби в гральному клубі в поліцію повідомили співробітники закладу. За вказаною адресою одразу виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група відділення.
За словами працівниць клубу, все почалося з того, що між кількома відвідувачами виник словесний конфлікт, потім в хід пішли стусани. Хоча учасників бійки розняли, через деякий час один з них – той, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння, – повернувся в заклад з мисливською рушницею і вистрілив у стелю.
Поліцейські одразу розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів, на території райцентру було введено в дію оперативний план Грім. Невдовзі правоохоронці встановили особу «стрілка» і місця його можливого перебування. Ним виявився 43-річний місцевий житель.
«За обома адресами, де міг перебувати підозрюваний, двері ніхто не відкрив. Однак за оперативними даними, він знаходився саме у себе вдома. Крім нього, в квартирі перебували мати і сестра», – розповідає Валерій Строкач, виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП в Сумській області, начальника кримінальної поліції.
Надзвичайні новини
Рекомендації
Ще новини
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини



