На Одещині мертву людину знайшли в туалеті відділу поліції
Тіло без ознак насильницької смерті виявили сьогодні, 11 вересня, близько третьої години дня у вбиральні відділу поліції №2 Одеського районного управління №2, що у Чорноморську.
Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Одеської області.
“У відділі поліції 39-річний житель Чорноморська знаходився в якості заявника. Чоловіка з місцевого супермаркету доставили працівники поліції охорони, до яких він звернувся з приводу крадіжки у нього гаманця. Заявник попросився у вбиральню, де за кілька хвилин його тіло без ознак життя виявили поліцейські. На місце відразу ж викликали медиків, які констатували смерть чоловіка”, — йдеться в повідомленні.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «природна смерть». Для встановлення причини смерті тіло померлого направлено на експертизу.
Обставини встановлюються. // Діло
Події та кримінал
Рекомендації
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Ще новини
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»
Україна дає Європі те, чого не можна виміряти переговорними розділами – Кос
Путін відкидає запити Зеленського щодо мирних переговорів, які вітає США – заступник Рубіо
Стармер: Росія втрачає позиції, тож треба ще більше посилити підтримку України
Україна готує доповідь про переслідування кримських татар, ініціативу вже підтримали 35 членів ПАРЄ – Ташева
