Запорізькі медики врятували після клінічної смерті дівчину-підлітка, постраждалу через атаку ворога
Запорізькі медики врятували після клінічної смерті дівчину-підлітка, постраждалу через атаку ворога 11.06.2026 15:14 Укрінформ Запорізькі лікарі провели складні операції та врятували 15-річну дівчину, яка пережила клінічну смерть внаслідок поранення під час російської атаки, яка сталася 8 червня.
Читайте також: Росіяни за добу 808 разів били по Запорізькій області, поранені восьмеро людей
Нагадаємо, 8 червня російська армія атакувала Хортицький район Запоріжжя. Ворожий дрон влучив поблизу зупинки громадського транспорту. Дві жінки загинули, 31 людина поранені. Наразі у важкому стані перебувають 7 людей, в тому числі і четверо підлітків.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Конференції з відновлення України запустять понад 20 проєктів – Кос
Україна відіграватиме важливу роль у налагодженні стабільних торговельних шляхів між ЄС та Азією – Кос
Єврокомісарка Кос сподівається, що суперечка з Польщею не завадить вступу України у ЄС
У Київ прибули віцеміністри економіки та закордонних справ Японії
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне



