Через російські обстріли є нові знеструмлення у прифронтових областях – Укренерго
Через російські обстріли є нові знеструмлення у прифронтових областях – Укренерго 11.06.2026 11:19 Укрінформ Станом на ранок 11 червня через російські атаки є знеструмлені споживачі у шести прифронтових областях.
Споживання електроенергії станом на 9:30 четверга на 1,2% нижче за рівень попереднього дня. Причиною цього є встановлення ясної погоди на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій.
"Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 15:00. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00", – зазначають в Укренерго.
Читайте також: Через російський обстріл знеструмлена високовольтна лінія живлення ЗАЕС – Укренерго
Як повідомлялося, в Україні 11 червня обмеження електроспоживання не плануються.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Кравчук: Україна розраховує на новообрану заступницю генсека РЄ у роботі над Спецтрибуналом
Україна оновила запит про набуття членства в ОЕСР
Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко
Мінськ не зрозумів тихих зусиль України щодо безпеки на кордоні – дипломат
До Києва прибув генсек ОЕСР і зустрівся з Сибігою


