Фон дер Ляєн поговорила з Трампом про оборону України

Фон дер Ляєн поговорила з Трампом про оборону України 08.11.2024 12:20 Укрінформ Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн поспілкувалася з обраним президентом США Дональдом Трампом щодо низки тем, зокрема оборони України.
Укрінформ
Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн поспілкувалася з обраним президентом США Дональдом Трампом щодо низки тем, зокрема оборони України.
Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у соцмережі X.
"Мала чудову телефонну розмову з Дональдом Трампом сьогодні, щоб привітати його з перемогою на виборах. З нетерпінням чекаємо зміцнення зв’язків між ЄС та США та спільної роботи над вирішенням геополітичних викликів" – йдеться у повідомленні.
Очільниця Єврокомісії додала, що також "обговорили оборону та Україну, торгівлю та енергетику". "Разом ми можемо сприяти процвітанню та стабільності по обидва боки Атлантики", – зауважила вона.
Читайте також: Європа готова співпрацювати із США у підтримці України – Мішель
Як повідомлялося, вчора у Будапешті відбувся саміт Європейської політичної спільноти. Сьогодні у столиці Угорщини пройде неформальна зустріч Європейської ради за участі голів держав та урядів ЄС.
Події та кримінал
Рекомендації
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
